Hamburger kookboeken

Omdat een lekkere maaltijd verbindt.

Bouw jij regelmatig de lekkerste burgers? Bob de burgerBouwer, welkom! Ontdek de beste bouwinspiratie op deze pagina uit de beste hamburger kookboeken.

Smokey Goodness Burgers & BBQ Bites

Smokey Goodness Burgers & BBQ Bites - Jord Althuizen

Jord Althuizen’s nieuwste BBQ-boek Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites, met barbecuerecepten voor iedereen, voor fans van BBQ USA-style en Smokey Goodness.

Back to the USA we go! In Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites neemt pyro-culinair avonturier Jord Althuizen je mee naar de States. Want soms heb je simpelweg geen tijd voor het echte BBQ werk, en wil je something hot & fast. En waar kunnen ze dat nu beter dan in de USA?

In dit BBQ-avontuur neemt Jord – de BBQ-koning van Nederland – je mee van de deli’s van New York tot aan de foodtrucks in Portland: op zoek naar a full serving of Smokey Goodness flavour maar voor half the time. Denk big-bigger-biggest BBQ sandwiches, de allerhotste BBQ taco’s of spicy BBQ snacks-on- a-stick. We want it all, and we want it now!

“Als je favoriete BBQ-man met een boek vol makkelijke recepten op de grill komt, kan de temperatuur niet snel genoeg stijgen.” – Foodies

Dit boek is hét perfect cadeau voor iedereen die van barbecueën en lekker eten houdt! Ter gelegenheid van een verjaardag, samenwonen, sinterklaas, Kerstmis of gewoon zomaar.

  • Top cadeau
  • Goede recepten
  • Inspirerend
Het ultieme hamburgerboek

Het ultieme hamburgerboek - Julius Jaspers

Nog nooit heb je zoveel over hamburgers kunnen lezen als in Het complete hamburgerboek van chef-kok en restaurateur Julius Jaspers.
 
Hij vertelt je de historie van het populaire broodje en leert je de perfecte hamburger te maken, met alle mogelijke bereidingen en ingrediënten. Van rund, kalf, varken en lam tot vis, schaaldieren en vegetarisch. Met meer dan 80 recepten van Julius en 12 grote chefs zoals Ron Blaauw en Jonnie Boer maak je de ultieme hamburger.
 
  • Goede recepten
  • Smakelijk genieten
  • Mooi vormgegeven

Lekker Burgerlijk! - Danny Jansen

Een burgerrevolutie speelt zich af. Hamburgers ‘nieuwe stijl’ zijn niet meer vooral goedkoop en snel, maar lekker, origineel en gemaakt van kwaliteitsingrediënten. Zelfs sterrenchefs maken hun eigen signature burgers.
 
Dus waarmee ga jij de show stelen? Een perfect gebarbecuede burger van zelf gedraaid gehakt? Homemade bearnaisesaus en pickles? Of een pracht van een vegaburger met bloemkoolsteak of gegrilde avocado? Je vindt ze in dit boek, samen met de beste burgertips, tricks en weetjes.
 
  • Voordelig
  • Duidelijke recepten
  • Een andere kijk op de hamburger

Het Burger Boek - Martin Kintrup

Het Burger Boek presenteert de veelzijdige wereld van burgers. Het bundelt alles wat de moeite waard is om te weten, en alle tips en tricks om de perfecte burger te bereiden.

Martin Kintrup heeft een bouwpakket klaar waarmee elke burgerleek zijn eigen burger kan maken. Want met de juiste formule kan iedereen een echte smaakexpert worden.

  • Martin is al meer dan 15 jaar een succesvol auteur en foodstylist
  • 30+ kookboeken op zijn naam
  • Een echt hamburger kookboek
Masterclass - Hamburgers

Masterclass - Hamburgers - Julius Jaspers

Maak zelf je ultieme hamburger!

Nog nooit heb je zoveel over hamburgers kunnen lezen als in Hamburgs van chef-kok en restaurateur Julius Jaspers. Hij vertelt je de historie van het populaire broodje en leert je de ultieme hamburger te maken, met alle mogelijke bereidingen en ingrediënten. Door de recepten voor de bun, de patty, de topping en de saus te combineren, creëer je je eigen ultieme hamburger.

  • Lees alles over hamburgers
  • Gave kaft
  • Voor de echte hamburger liefhebber
De handmade burger

De handmade burger - Rebo Productions

Met deze verzameling homemade burgers is je repertoire onuitputtelijk: van
tijdloze klassiekers tot echte showstoppers, plus een hele reeks innovatieve vegetarische en veganistische varianten.
 
Leer hoe je de perfecte basis maakt voor spannende burgercreaties die je serveert met zelfgemaakte sauzen en heerlijke bijgerechten.
 
  • Goede kwaliteit
  • Meer dan alleen recepten
  • Inclusief vega + vegan
Hamburgers - Best burger in town

Hamburgers - Best burger in town

Hamburgers grillen is een kunst, maar met deze verzameling hamburgers uit alle windstreken krijg je die kunst snel in de vingers. Een tijdloze collectie klassiekers die ook de echte kenner zullen bevallen, een reeks verbluffende nieuwe creaties waarmee je familie en vrienden kunt verrassen en een hoofdstuk met bijgerechten voor de perfecte finishing touch bij je hamburgers.
 
  • Onbekende auteur (spannend!)
  • Gave kaft
  • Leuk om te geven
500 burgers

500 burgers - Carol Beckerman

Dit boek laat zien hoe een eenvoudige burger de basis kan zijn voor honderden inspirerende maaltijden. Van de traditionele runderburger tot knapperige visburgers, rijst-bonenburgers en broodjes met pulled pork – er is voor ieder wat wils. – Creatieve en eigentijdse recepten voor elke gelegenheid. – Met een keur aan broodjes en allerlei ‘alternatieve’ broodjes (zoals een auberginebroodje) heb je altijd een bijzondere basis voor jouw burgers.
 
Ontdek de wereld van de bijgerechten, met knapperige frieten, frisse salades, klassieke koolsla en pittige sauzen. – Met handige tips voor het perfect bereiden van sappige burgers.
 
  • Van de 500 reeks
  • Heel veel recepten 😉
  • Ook alternatieve hamburger recepten
Groene burgers

Groene burgers - Martin Nordin

Groene burgers is een heerlijk boek met 30 groene, natuurlijk vegetarische burgers met bonen en linzen, wortels, courgette, spinazie, champignons, halloumi en de fijnste bijgerechten. Voor iedereen die meer groente wil eten. Maak kennis met de onweerstaanbare groene burger en je zult ontdekken hoe smakelijk deze is vergeleken met de traditionele beefburger.

Met recepten voor broodjes, zoetzure sidedishes, sauzen, dips en andere burgerboosters.

  • Vegetarisch!
  • Praktisch en inspirerend
  • Goede recepten
hamburger met frietjes

De beste Hamburger kookboeken

Gelezen, getest en beoordeeld. We zetten de beste hamburger kookboeken voor je op een rij.

Let op: gratis boekenweekgeschenk!

Bij besteding vanaf €15 aan Nederlandstalige (kook)boeken bij bol.com ontvang je het gratis geschenk ‘Gezinsverpakking’ van de Chabotten.

Actie loopt van 16 t/m 24 maart 2024